Hyundai Su Arıtma Cihazları'nda İndirim Fırsatları Kaçırmayın! SUYUNUZA DOKUNAN TEK SİZ OLUN!

Hyundai Arıtma Sistemleri Karaman Bölge Bayisi sizlerin sağlığı için en büyük öneme sahip olan unsurların başında gelen içme suyunu kalite bir şekilde hizmetinize sunmaktadır. 

SUYUNUZA DOKUNAN TEK SİZ OLUN!

Hyundai Arıtma Sistemleri Karaman Bölge Bayisi sizlerin sağlığı için en büyük öneme sahip olan unsurların başında gelen içme suyunu kalite bir şekilde hizmetinize sunmaktadır. 

 

Ters Ozmoz teknolojisi ile temiz ve sağlıklı suyu, damacana zahmeti olmadan pratik bir erişim sağlayarak , 5 aşamalı filtrasyon sistemi ile (filtre değişim süreleri 1 yıl olmak üzere) geniş kapsamlı bir hizmet vermektedir. Aynı zamanda Hyundai Su Arıtma Cihazları organik filtresi ile 8,5 pH değerinde alkali su üretmektedir.

 

Arıtılmış suyun lezzet açısından doğal kaynak suyundan farkı yoktur.İçinde tortu bulunmaz. Pas, çamur, asbest gibi borulardan geçen tanecikler olmaz.Şelale suyu gibi bol miktarda oksijen içerir. Uzun süre beklemediği ve hep yenilendiği için tazedir.Herhangi bir mikro organizma barındırmaz. Arsenik, nitrit, kurşun, cıva, asbest karışımları içermez.

 

Hyundai Arıtma Sistemleri Karaman Bölge Bayisi, bünyesinde bulundurduğu bütün ürünleri NSF onaylıdır. Arıtma cihazları ev ve iş yerlerinizdeki koşullara geliştirilen filtreleme sistemleri sayesinde en etkili arıtımı sağlıyor.

 

Bunun yanı sıra Türk Telekom’lu müşteriler için Bi Dünya Fırsat kampanyası ile %30 indirim fırsatı sizleri bekliyor!


Kokusuz, renksiz, berrak ve ic?imi yumuşak su istiyorsanız en doğru adres!

 

Hyundai Arıtma Sistemleri Karaman Bölge Bayisi!

 

Hyundai Su Arıtma Cihazları
Ev Tipi Su Arıtma Cihazları 
Endüstriyel Su Arıtma Cihazları
Filtreler
Arıtmalı Sebiller
Yedek Parçalar


Hyundai Su Arıtma Cihazları'nda cazip fiyatlar sizi bekliyor.


Adres:

Kirişçiler Mahallesİ Zeytİn Dalı Bulvarı  no:40/C karaman


İrtibat:


338 214 5570
539  861 5304


www.suaritmakaraman.com